Vajinismus Müjdesi

Dünyanın en zengin adamı benim.

 

Hiç kimsenin satın alamayacağı, ulaşamayacağı kadar zenginim. Açıklayayım: Bayramın 1. günü en değerli hediyelerimden birini daha aldım. 3741’inci manevi torunum, 5 günlük bir erkek çocuğun maille gelen resmiydi bu. Anne baba 8 Eylül 2014 tarihinde Vajinismus nedeniyle Almanya’dan gelmişlerdi. Teşekkür maillerine evliliklerinden 5 yıl sonra, kocasının giydiği damatlıkla, ona göre de giyinmiş annenin fotoğraflarını da teşekkür mailine eklemişlerdi. En atına da MUTLU AİLE diye bir not düşmüşler.

Manevi gururunu taşıdığım, doğacak erkek çocuklarının göbek adı Haydar olacak diye, ailelerden de söz alırdım. Yukarıda verdiğim sayının yarısı kadar, şu anda göbek adı Haydar olan bu çocukların birçoğu da artık delikanlı. Öteki yarısı kızların da Gül olacak diye her birinden söz aldık. İşte bize ulaşılmaz bir gurur ve mutluluk veren tablo bu. Bunca çocuk bizim sayemizde yaşama kavuştu, bana da en zenginim deme hakkı verdi.

Bir sonraki mutluluğumu da bayramın 2. günü yaşadım. 12 günlük evli bir aile. Kadın kendisine elle dokunmaya bile izin vermiyor. Korku, panik, tedirginlik içinde, bir başka şehirden geldiler ve aynı gün, evliliklerini gerçekleştirdiler, karı koca olarak müjdeyi ailelerine uçarak götürdüler.

Değerli okurlarım, fazla söz kafa karıştırır. “Doktor Tanrı’nın yeryüzündeki elidir. Yanlış yaparsa hayat gider, doğru yaparsa insanlara hayat verir.” Bu özlü sözü ben ürettiğim için, ben bu söze uymanın ötesinde savunucusu ve koruyucusuyum da. İnanmadan bu tür sözler üretilmez. Çünkü sağlık ve onunla ilgili kavramlar laga lugaya gelmez. Hepinize mutluluk dilerim.

Haber Revizyon 2015 Ağustos haydar dümen

 

Haber Revizyon 2015 Ağustos haydar dümen 2

 

HABER REVİZYON DERGİSİ AĞUSTOS 2015