Vajinismus Mutlulukları

Aşağıda okuyacağınız cümleler, 18 yıldır 3000’den fazla tedavi ettiğimiz ailelerden, aldığımız ve kısaca özetlediğimiz teşekkürlerdir.

1. 5 yıl boyunca, yaşadığım kabus oldu bitti, yeni bir hayata kavuştum. Adeta şokta gibiyim. Darısı diğer birleşemeyenlerin başına.

2. Keşke daha önce gelseydik. Eşim benim her şeyim. Onu bugüne kadar çok üzdüğüm için, pişmanım. Oysa çok kolaymış.

3. Erkeğin duyguları: Allah razı olsun, öyle bir rahatladık ki, anlatamam. Herkesin yüzünün gülmesi, size de nasıp olsun. Kadının duyguları: Şu an içimdeki mutluluğu, hiçbir şey veremezdi. Siz verdiniz. Ohh bee!… Allah razı olsun.

4. Babacığım, Allah benim ömrümden seninkine katsın. İyi ki varsın, İstanbul’a geldiğimdeki korkumu kaybettim. Şimdi mutluyum ve güzel İstanbul’un ışıltılarından da zevk alıyorum.

5. 1,5 yıldır her gün, sanki İstanbul’u üzerimde taşıyordum. Ohh bee, sonunda istanbul’un bütün yükünü attım omuzlarımdan. Bir dağın tepesine çıkıp, haykırmak ve sizlere teşekkür etmek istiyorum. Yaşasın OHH BE!.. Ne güzelmiş kafadan sorun silmek.

6. Aslında bu işin en zor yanı, hacıya hocaya gitmek o çileleri çekmekmiş. Mutluyuz, huzurluyuz…

7. Size minnettarım, Allah uzun ömürler versin. Ağlayarak geldiğim buradan, gülerek çıkıyorum. Haydar hocam, eğer ben yaptıysam, bundan sonra herkes yapar.

8. Sanki dünyaya yeni geldim. Sanki dünyayı bana verdiniz. OHH BEE!..

9. Tek kelimeyle, harikaydı.

10. 9 yılın hasreti bugün tarih oldu, sizin sayenizde. Siz orada olmasaydınız, hayatı bambaşka düşünecektik. Makedonya’dan, Arna Ut..

11. 8 senelik çileye son verdiniz, 8 sene aşağılanmak çok zor bir işti. Sizi seviyorum.

12. Bize yıllardır aradığımız mutluluğu buldurdunuz.

13. Mutluluğum için 5 yıl bekledim. 5 dakikada bitti. Acı çekmek, korkmak boşmuş meğer hiçbir acı da yokmuş.

14. Babacığım, babam diyorum çünkü, ben sizi tanımadan önce, 2 yıl 8 aylık bir sürede yoktum. Sayenizde dünyaya geldim.

15. 4 yıllık evli olmamıza rağmen karı koca olamadık ve hayatımız zindan oldu. Gerçekten siz bir dâhisiniz. Bu hastalık yüzünden, o kadar çok vadedeler atlattık ki, sizin dahice bulduğunuz çözüm sayesinde, cefayı sefaya dönüştürdük.

16. 7 yıllık evliyiz, bütün doktorlara başvurduk. Çare bulamadık, sayenizde Allaha şükür beraberiz. Ne söylesem azdır. Çünkü boşanma aşamasından döndük.

17. Şu an dünyanın en mutlu çiftiyiz. 3,5 yıllık kâbusumuz sayenizde bitti. Şu an o kadar yoğun duygular içindeyim ki, yazacak uygun kelimeleri bulamıyorum. Sizi çok seviyoruz, bizim için çok değerlisiniz.

18. Kadın olmak dünyanın en güzel mutluluğu, size minnettarım. Anne olduğum gün sizi arayacağım.

19. Evlenmeden önce, bu korkum gene vardı. Ama kendime gülüyordum, bu duruma düşeceğim hiç aklıma gelmedi. Allah size uzun ömürler versin, evliliğimi kurtardınız.

20. Ben bir babayım. Kızım ilk eşiyle birleşme yapamadı ayrıldı. İkinci evliliğini yaptı, 1 yılda onunla ilişkiye giremedi. Psikiyatrlara gittik, başarı sağlayamadık. Bu olay burada sonuçlandı. Çok mutluyuz. – BABASI.

21. Bugün doğdum. Yıllardır geceleri ağlamalar, sabaha kadar uyumadan sağ sola dönmeler artık bitti. Hacı hocalara gitmelere boşaymış. Bir an önce aileme gitmek istiyorum, o manalı manalı bakışlarına son vermek istiyorum. -İranlı Keriban

22. 2,5 yıl keder, her gece ağlamalar bitti. Şimdi her gece güleceğim. Bana tekrar can vermeniz, anne ve babamın yüzüne nasıl bakacağım derken, çocuk yapmayı düşünüyorum.

23. Acı yok. Her şey çok kolay, bize eşimle birlikte hayata sıkı sıkı sarılmamızı sağladınız.

24. Çocuklarımın dedesi canım hocama, tüm dualarımızla, her şeyimizle yanınızdayız. Bizim için sadece hayaldiniz. Şu an oynamak istiyorum. OHHHHH sefam olsun. Artık bende anne olacağım. Ben de bebeğimi sevip okşayacağım. Siz dedeleri sayesinde. Günün birinde, kızın, senin dünyaya gelmene sebep “Haydar Dümen dedendir “ diyeceğim. Seni çok seviyorum dedemmm…

25. Seans sırasında sizi dinlerken, “ben bu 5 yıllık dertten, kurtulabilir miyim?” demiştim. İşte kurtuldum. Allah her tutuğunuzu altın etsin. Ömür boyu dilekleriniz kabul olsun. Hocam ellerinden öperim.

26. Denemediğim yöntem kalmadı. Sonuç buradaymış, Allahım Haydar Dümen sayesinde kadın oldum.

27. 2,5 yıl geçti, bir gün olsun mutlu olamadık. Dert üstüne hep dert idi. Bu işin olacağından umudumu kesmiştim. Çünkü daha önce gittiğimiz doktorlardan umudumuzu kesmiştik. Şimdi kurtuldum, mutluyuz uçuyoruz, size buralardan sevgi ve selamlarımızı yolluyoruz.

28. Bugün evleneli 10 ay 12 gün oldu umudumu tamamen kesmiştim. Fiziksel olarak kendimi ona uygun bulmuyordum. Eşim tıp doktoru ben lise mezunuyum, denediğimiz çeşitli yöntemlerden sonra, burası son umudumuzdu. Olmazsa boşanmayı düşünüyorduk, ama hayat şimdi çok tatlı. Sonuç süper canım hiç yanmadı. Sayın hocam evliliğimi kurtardın, hayatıma güneşin sıcaklığını tekrar kazandırdığın için teşekkür ediyorum.

29. Ben bugün doğdum. 1,5 yılım boş ve anlamsız geçti. Beni tekrar dünyaya getirdiniz. Bana bir yaşam hediye ettiniz, Allah da size, yakınlarınıza, sağlık mutluluk ve huzur versin. Teşekkürlerimle

HABER REVİZYON DERGİSİ TEMMUZ 2017