R. Aytekin TÜRKER Yukarı Çıkmayı Öğrenmelisin

Merhaba,

 
Matematiksel olarak bir yıl daha geride kaldı. İyi günlerinizi keyifle hatırlayın, kötü günlerinizi ise bir deneyimdi, olması gerekiyordu diye düşünüp hemen yeni bir gün, yeni bir yıl için keyifle hazırlanın çünkü yaşadığınız hayatın istemesek de sınırlamaları var.

 
2016 yılını geride bıraktık fakat ülkemiz ve geleceğimiz için önemli adımlar da atıldı. Fakat 15 Temmuz demeden geçemeyeceğim sakın diğer günleri olayları unuttuğumu düşünmeyin gelecek her şeyin hesabını soracaktır emin olun unutmayın ki Türkiye Cumhuriyeti her zaman 18 yaşında unutmaz ve yaşlanmaz.

 
Şimdi yeni bir yıla yeni bir güne hazırlanın! Hayatınız ve aileniz için el ele olmayı tercih edin. İçinde yaşadığınız her ne olursa olsun siz hem kendinize hem ailenize hem de çevrenizdekilere güzel bir hayat için, iyi bir insan olabilmek için ilham kaynağı olun insanlığı bir sanat gibi görmelerini sağlayın elimizdeki en güzel şeylerden birisi insanlığımız!

 
İnsanlık içinde yaşadığımız hayatı sorgulamayı bilen, araştırmayı hedef ve ilke olarak bilen, yeniliklere açık ama zaman içinde elekten geçirerek hayatının içine alan büyük bir yaşam sistemidir. İşte burada bireysel gücümüz ortaya çıkıyor, bir an düşünün kendi gücünüzü emin olun her birimiz özel yeteneklere sahip yaratılmışız hatta bazen insanlığa bazen de insanlara hayran olabiliyoruz. Siz de bu hayatın içinde hayran olunan insanlardan birisiniz. Bunu görün ve bu şekilde yaşayın hayatınız yaşamınız birçok insanın hayatı anlamına gelmekte içinde sevgi hayatında her an saygı barındır. İnsanlık insanlar ile var olur.

 
Sen de

 
Bu yeni yılda

 
YUKARI ÇIKMAYI ÖĞRENMELİSİN.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ OCAK 2017