Bekir Kaplan – Eylül Yoğun Geçti, Ekim Sürprizlerle dolu

Eylül ayı içinde gerek İstanbul Ajansı, gerekse Radyo İstanbul olarak inanılmaz bir yoğunluk yaşadık.

Siirt Valiliği’nin davetlisi olarak gittiğimiz Siirt’te, İstanbul Ajansı çok faydalı işler yaptı. Her gün iki farklı programla Siirt’ten İstanbul’a, Türkiye’ye seslendik. Bizim için ilk olan bu çalışma, Siirtli vatandaşların da beğenisini fazlasıyla kazandı. Hele İstanbul’dan Siirt’e misafir olarak gidenlerin tepkilerini söylemeye bile gerek yok 🙂
İstanbul Ajansı yeni dönem hazırlıklarını tamamladı.

Yeni dönemde okuyucu ve dinleyicilerimizi bazı yenilikler ile buluşturmak istedik ve bunun için çok çalıştık.

Öncelikle; okuyucularımız 148 bin indirilme rakamına ulaşan İstanbul Ajansı Tablet Gazetesi’nin Ekim sayısını, App Store ve Google Play’dan sonra Iphone cihazlarından da indirebilecek.

Yine akıllı telefonların birçoğundan indirilebilen Radyo İstanbul, dinleyicisine Black Berry’den de ulaşma imkanı sunacak. Bir defa daha hayırlı olsun.

İstanbul Kızılay ve SAMKON

Samsunlu federasyonlar, bir araya gelerek Samsun’a ve Samsunlulara daha fazla hizmet etmek için geçtiğimiz günlerde bir konfederasyon kurdu. Konfederasyon’un başkanlığına da işadamı Kaya Aşçı getirildi. Şahsımı da Yönetim Kurulu’na davet eden Samsunlulara teşekkür ediyorum.

Yaklaşık bir yıldır İstanbul Kızılay’ın yedek yönetiminde bulunuyordum. En son yapılan değişiklikle İstanbul Kızılay’ın asil yönetimine davet edildim.

Hem SAMKON hem de İstanbul Kızılay’daki görevlerimiz hayırlı olur inşallah…

haberrevizyon kasım 2013 bekir kaplan

HABER REVİZYON DERGİSİ KASIM 2013

 

Bir cevap yazın