Egemen Töreli – Ekim Burç Yorumları

Sonbahar hüznü içimizi kaplamasına müsaade etmeyelim, bol bol yürüyüş hem sağlık hem enerji olumlu düşünmemize iyi gelecektir ; Uygula fırsatları yakala ve zinde kal ….

KOÇ BURCU

Yılın son ay tutulması burcunuzda gerçekleşecek iş ve sosyal ortamında size karşı olan kişilere karşı tavırlarınla etkili sözler güçlendirecek yeniliklere açık beklenenden farklı adımlarla herkesle iç içe olacaksınız. Haksızlığa müsaade etmeyecek görmezden gelmeyecek sonuna kadar her konuda ısrarcı olacaksınız. Nova Günleri 18 – 30 Eylül şans size bir kapı aralıyor kullanırsanız yükselir ufkunu dağarcığını açarsınız değerlendirmeniz faydanıza olur, yeniliklerden korkma, atak ve samimi yaklaşımlarda olursan sen kazanacaksın.

BOĞA BURCU

Bu ay çözüme ulaşması gereken konu iş ve meseleler rahat şekilde yoluna girecek. Duygularda özgürlük artık eve bir kimseye bağlı kalan boğalar da daha relaks hareketler umursamaz davranışlar gözükecek. Mal, mülk, miras, alım, satım işlerinde size güzel imkanlar karşınıza çıkacak yeni yaşam alanları umut ve para getirecek. Nova Günleri 20- 29 Ekim size enerji dolu yenilikleri getirecek aşk ta tanışmalar elektrik dolu geleceğe yelken açıyor. Ruh eşini bulmak için ideal günler ortamlar karşılaşmalar var gecikmiş paralar gelmesi mutluluk getirecek.

İKİZLER BURCU

Bu ay ikizler önceden planlanmış işlerden vazgeçmesinler ve ısrarla bu konuların üstüne gidin kaçmak çözüm değil, korkma güçlüsünüz bazı konuda paylaşımcı olarak etrafınızdan destek alırsan daha da iyi çıkışlar çözümler kapında olacaktır. Aklındaki kişi ile ilgili şüpheler yersiz boşuna telaşlanma kuruntu yapmayın. Nova Günleri 3-17 Ekim yollarda kısmetler güzellikler var evlere ofise kapatma kendini kazançlı çıkman kalabalıklara bağlı olacak. Sürünceme de kalmış olan işler onay ve paralar tek tek çözülerek sana doğru geliyorlar.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler hareketlisiniz çevreniz yoğun ilişkiler yorucu olabilir ama düşünceli ve sessiz durumdasın yakında hızlı aktif koşturmalar var az kaldı. Ekim ayına girer girmez güzellikler kendini belli edecek işlerde bereket para sonucunu getirince dağılmadan değerlendirme işleri genişletme yoluna girişeceksiniz. Nova Günleri 23- 30 Ekim şans yüzüne gülecek geçmişe gülerek bakacaksınız aldığınız dersler size hata yaptırmadan adım atmanı sağlıyor temkinlisin. Gönüllerde sevgi yumağı oluşacak karşılıklı seveceksiniz hayırlısı olsun.

ASLAN BURCU

Aslan sudan sebeplere takılma kafayı yorma özel biri ile kafan meşgul araştırmadan yanına alma, bazı konularda abartı olacak çünkü seviyorsun iri göze çarpan objeler ve gösterişli işleri ortamları size enerji verecek yerlerdesiniz. Sıkıntılar geçti ama siz tatmin olma oranınız yüksek içinize sinmeden oh diyemezsiniz Nova Günleri 4- 17 Ekim yeni heyecanlar ortamlar keşfettikleriniz yollarda karşılaşmalar hayatın akışını değiştirecek cinsten hayırlısı kısmetlisi olsun iç dünyanızı ferah tutunuz kendi kendinize sorun yaratmakta üstünüze yok.

BAŞAK BURCU

Başaklar sağlık veya islerde sizi korkutan konu aydınlanıyor sevineceksiniz ve problemler geçici bu arada kalabalıklardan uzaklaşmayınız çünkü size güzel cazip fırsatlar oradan gelecek tesadüfler yeni tanışmalar etkili olacak eskilerle alakanız olmadığı gibi asla da bulaşmaya niyetli değilsiniz ileriye bakış açınız olumlu. Nova Günleri 18-27 Ekim küçük tatiller kısa yollar iyi gelecek bereketli güzellikler getirecek sizler gezmelerin kalabalıkların insanısınız eve ofis kapanmak iyi gelmez bol bol seyahat edeceksiniz bu da yeni keşifler anlamına gelecektir.

TERAZİ BURCU

Bu ay güzel olumlu etkiler ortamlar enerjiler sizi farklılaştıracak imaj tarz değişikliği size tam isabet sonuçlar doğuracak neye al atsanız duygusallık öne çıkıyor heyecanlı konulardan kaçmak yerine üstüne giderek çözümünü sağlayacak rahatlayacaksınız. Şansınızı sıkıntılı konuları çözmek için kullanabilirsiniz. Nova Günleri 15-22 Ekim verilen sözler tutulacak şaşıracaksınız bekarlarda yeni aşklara yelken açılacak kendinizden geçeceksiniz kalpleri dolu olanlarda farklı etkiler evlilik çocuk konusu gündeme gelecek.

AKREP BURCU

Suskun dönemler bitti artık şahlanacak güzel işlere insanlara yakın olacaksınız eğlence gene hayatınızda büyük rol oynayacak ama parada şanslı dönemdesiniz. Kazancınız artacak kayıplar üzüntüler geçen aylarda kaldı. Hayatınızdan aniden çıkanları gidenleri unutacak silip iyice atacaksınız. Size yenilikler yenilenmeler kendinize getirecek. Nova Günleri 8-19 Ekim çevrenizde işlerinizde yıkıcı tahrik edici kişilerden uzaklaşacak mutlu olacağın yerlere kaçış yaşayacaksınız ev şehir değişimi size kazanç sağlayacak değerlendirin.

YAY BURCU

Bu ay sizler içine kapanık ruh halinizle büyük işler başaracak aynı anda kafanda tilkilerin dolaştığı ve sessizce odak noktasından çok konu yakalayacaksınız özellikle ayın 15 inden sonra ufak ufak adımlar büyüyecek yükseleceksiniz ve yorulacaksın kuruntular gerginlikler iş dışında yanında olmayacak. Sevdiğinle güzel yollar yapacaksınız hayatında değişikliklere imza atacaksın. Nova günleri 15-27 Ekim sevdiğinizle aranızda ufak konular sizi meşgul edecek ancak karşılıklı olumlu sonuçlar yan yana iken canlı görüşmelerde alacaksınız uzaktan kumanda olmaz unutma.

OĞLAK BURCU

Bu ay başlangıcında davranışların inişli çıkışlı periyot ta olacak aile ev konusu sizi meşgul edecek bu konular dışına çıkamayacaksınız ama huzuru evde bulanlardan olduğunuz için aile yaşam alanı önemli yer tutmaktadır. Ekim ayı ortasında sevdiklerini koruma güvence altına alıyorsun onlar için yapacakların çok konuşulacak. Nova Günleri 12-21 Ekim sıkı çalışmalar azim irade ve koşulların elvermesi size başarıyı getirecek kariyer yükseliş günlerinin başlangıcı olacaktır. Üstler büyüklerden ilham öneri ile yolunu çizeceksin.

KOVA BURCU

Ay ortalarına kadar cesaretini arttıran görüşme ve ortamlar var destek güzel kişilerden, yerlerden, mevkilerden gelecek büyük işler düşünceler sana güç verecek artık sessizlik bitti mutlu huzurlu saatler günler haftalar mevcut. Nova Günleri 13-22 Ekim yasamda ve alanlarınız da iyi farklı olumlu değişiklikler var süper gelecek bütün bunlar üstünüze iyi yakışacak. Bütün bunlarla beraber eskileri tarihe gömeceksiniz yeni işler, yeni çevre, ev, ofis enerjili kısmetli bereketli gelecek hırs yapacak yükseleceksiniz.

BALIK BURCU

Sizi üzen konular geride kaldı bu ay harika enerjiniz güzellikleriniz yaratıcılığınızla aranan kişi olacak küçük konularda bile mutlu atmosfer yaratacaksınız bütün bunların yanında mesafeli olarak biri seni düşünüyor açılamıyor ona bu fırsatı ver ortamı yarat. Nova Günleri 11-19 Ekim sağlıkta büyük adımlar aşamalar sizi rahatlatacak kuruntuları yenerek hayata bakış açınızı pozitife çevireceksiniz. Neyi nasil yapacağına davranacağına karar vermek için kimse ile fikir almadan tek başına hareket etmen ve plan yapman iyi gelecek rahat cesaretli ol.

 

haberrevizyon egemen töreli astroloji 1

haberrevizyon egemen töreli astroloji 2

 

HABER REVİZYON DERGİSİ EKİM 2013

Bir cevap yazın