Egemen Töreli – Eylül Burç Yorumları

SONBAHAR YAPRAKLARI DÖKSE BİLE İÇİMİZDEKİ UMUTLARIN YEŞERME ZAMANI …

 

KOÇ BURCU

Bu ay sonlanma nokta koyma karar günleri net sonuçlar var. İşlerde proje planların yoluna girmesi onay alması sizi sevindirecek ama omuzlara yükler binecek daha yoğun stresli başlangıçlar da bu ayın tadı tuzu olacak. Her konuda ilk adım bu ay içinde gerçekleşebilir evlilik kararı günü bile mümkündür ani çıkışları seviyorsunuz karşınızdakileri şaşırtacaksınız.Nova Günleri 3-17 Eylül başarıların katmerli güzel durumları ile etrafa ışık saçacaksınız.Fırsatlar zincir halinde önünüzde eğer değerlendirebilirseniz kimse sizi tutamaz .

BOĞA BURCU

Uzun düşünmeler sessizliklerin ardından silkelenme zamanı değişecek farklılaşacak eski halinizden eser kalmayacak Mars hegemonyasından çıkarak artık yeniliklere şaşırtıcı güzelliklere alışacaksınız. Size aşık olacaklar ama ya siz olur musunuz onu sorgulamak gerek içinizin kıpırdaması zaman alacak gibi. Para konusunda sabit durumlar değişimde. Nova Günleri 5-15 Eylül birden fazla iş kapısı beraberinde çeşitli yerlerden para gelişi demektir. Para imajınızda yaşam ortamınızda değişim ihtiyacı ortaya çıkaracak farklı bakışlar sergileyeceksiniz.

İKİZLER BURCU

İki yılda bir olan mars ve Jüpiter güzellikleri size fırsatlar getirecek hatta sıkıntılı durumları çözecek kesin kararları durumları önünüze serecek. Bekleyen konuları kulak arkası etmeyin iptal erteleme durumlarında güzellikler, eskide kalmış olan konularda canlanma yeniden gündeme gelme var. O yüzden umutları yitirmeden unuttuklarınız hatta eski sevdikleriniz bile ansızın kapınızda olabilir.Nova Günleri 4-22 Eylül güçlü olduğunun farkına varacak Jüpiter destekli konularda şahlanacaksın yollar güzelliklerle dolu tatil fırsatı fazla olacak.

YENGEÇ BURCU

Geçen ay gerçekleşen Dolunay size enerji beklenmedik kavuşma buluşma ve sürprizleri getirmektedir. Planladığınız işler projelerde sistem şekil değişimi olacak bu sizi paniklettirmesin her işte hayır vardır unutmayınız. Aile ile iç içe günler ve onlardan her konuda destek sizin kariyerinizden tutunda özel hayatınıza varana kadar yükseltici etkileri ışıltıları yayacak. Nova Günleri 7-21 Eylül değişecek olan konular adımlar var size farklılaşma kalıpların dışına çıkmanıza yol gösterecek enerjiler altında olacaksınız .

ASLAN BURCU

Uzun süredir etkisi altında kaldığınız sorunlar çözüm bekleyen konular hatta iş fırsatınız bile bu ay karşınızda, yakınlar dostlardan değişik tanışmalara kadar etkili güzel ortamlar size fırsat bolluğu verecek sosyal konularda canlılık sizin kafanızın rahatlamasına yol açacak. Nova günleri 2-19 Eylül para artısı size alım gücünüzle beraber özgüven liderlik yapınızı canlandıracak. Güneş gezegeniniz size güzellikleri ışığı sayesinde verecek ışıltınız en yükseklere çıkacak kalpler boş ise biri üstünüze kalabalıklardan gelecek şanslısınız.

BAŞAK BURCU

Zihin faaliyetleriniz yoğun işlerdeki rayına oturan çizgiler size özgüven ve dik çıkışlar yapmanı sağlayacaktır. Artık doğru karar verecek isabetli seçimlerde gözünüz açılmış olacak aşkta doğru kişilerle yakışan diyaloglar size iyi gelecek evde yalnız kalmak yok artık. İletişimde kalabalıklar da güzel fırsatlar sizinle gayrimenkul alımı için uygun dönem fikrinizde konut alımı araba değişimi yüksek olacak. Nova Günleri 4-17 Eylül keşkeler bitti derin rahat nefes alacak güzelliklerin keyfine varacaksınız. İş ortamınızda liderlik ve dediğinizi kabul ettirme olayı size yakışacak.

TERAZİ BURCU

Uğraşmalı zorlu bir ay ama çıkış yolları bularak atlatacağınız konular keyif verecek sonuçlar sevindirici olacak. Güzel gelişmeler yaşayacağınız ama zorluklarla mücadele keyfini sürerek başarı katmerli olacak. Durgun geçen aşk hayatınızda canlanmalar sevdiğiniz için göstereceğiniz çabalar bu ay karşılığını görecek güzel tekliflerle karşılaşacaksınız fakat karar vermede zorluklar fırsatı kaçırmana sebep olabilir. Nova Günleri 2-12 Eylül yeni denemeler yenilikler heyecan verecek zorda olsa uğraşmak hoşuna gidecek.

AKREP BURCU

Uzun süren sessiz günler sona erdi bir takım etkilerden kurtuldunuz hafifleyecek şımaracak aşık olacaksınız. Rakip zorluk nedir önemsemeyecek geçen günlerdeki hata ve yapılmaması gerekenleri iyice öğrendiniz size deneyim oldu simdi güvenle sağlam adım atacak kış sezonuna hazırlanacaksınız. Nova Günleri 13-27 Eylül birleşme ortaklık yeni işler için uygun süper enerjili zaman aşkta çekim alanı içine gireceğiniz günler aman dikkat işleri aksatma aşk ağır basınca gevşemeniz yüksek olacak her şeyden çok aşk öne çıkabilir buna fırsat vermeyin.

YAY BURCU

Kesin netlik kazanan durumlar mevcut geçen ay zemin teşkil etti ilişkilere işlere başlamanıza yardımcı enerjiler vardı şimdi bu ay yatırımları yükseltecek gelişmeler içinde olacaksınız evlenme olgusu kafanızda yer edecek ilk adımı atacaksınız yeni büyük işlere kalkışacak cesaretli adımlar atacaksınız. Nova Günleri 11-23 Eylül sevginizi ölçecek doğru testlerle yanılıp yanılmadığını anlayacaksın karşılaşacağınız ortamlar kalabalıklar yollar size yardımcı her konuda bunu bu ya derin yaşama güzellikler var.

OĞLAK BURCU

Bu ay değişik enerjiler Mars Jüpiter size para konusunda baskı tutumluluk paranızı yönlendirme hevesi verecek ama para dışında olmayacak gereksiz konularla zaman geçirmek takılı kalmak sizi yoracaktır bunlara çık temkinli olmalısınız Nova Günleri 14-25 Eylül işlerde yeni bir dönemin açılması eskilerin silinmesi demektir. Yurtdışı medya hukuk konuları önem kazanacak bu ay bunlardan kaynaklanan konularla uğraşmalı zamanlar oluşacaktır.Kendinize güveniniz artacak buna sebep girdiğin ortamlardaki ilgi başarı olacaktır.

KOVA BURCU

Dolunaylar sizin üstünüzde aydınlandı şimdi bunların enerjisi ile güzelliklere adım atacağınız ay ve günlerdesiniz iş yaşamı ortamı ve gücünüzü etkileyecek gelişmelere sahne olacaksınız. Jüpiter’den dolayı size güzel beklenmedik destekler olacak hem de tam bittim eyvah derken karşınızda çözümler cesaretler oluşuverecek. Nova Günleri 15-25 Eylül kendinize de zaman ayırmanın önemini kavrayacaksınız stresli ortamlardan uzaklaşacak rahat nefes alacağınız günlere erişim mutlu edecek . Büyük gelir para kazanma fırsatı ortamı yatırımı bu ay var.

BALIK BURCU

Şanslı bir ay ve hayatınızda unutamayacağınız güzellikler yaşayacaksınız anılarınızda silinmeyecek kadar özel günlerdesiniz. Kendinize işlerinizde daha özgür hatta kendi işinizi kurma fikri ile destekler alacak sağlıkta olumlu sonuçlar ile kuruntuların bitimi mutlu edecek. Nova Günleri 7-18 Eylül bağlantılarda güçlülük ve eski birlikteliklere tekrar yelken açma size güzel ışıltı katacaktır ayın 18 sonrası güzel başlangıçlar için size tedirgin korku verse de destekler sayesinde adım atacaksınız sonuçları görünce derin nefes alacak risklerdeki heyecanı yaşacaksınız.
62

63

HABER REVİZYON DERGİSİ EYLÜL 2013

Bir cevap yazın