Egemen Töreli – Haziran Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Hızlı, koşturmalı ama sevimli günler var. Yorulmadan her yere yetişecek, yollarda iş ve tatil fırsatını bir arada değerlendireceksiniz. Geçen ay devreden yarım işler kafanızı kurcalayabilir. Mükemmeliyetçi ruh her şeye bahane bulabilir. Tepkiler olsa da yumuşak ifadeler etrafını şaşırtacak; pamuk gibi keyifli bir ay, güzel heyecanlar ve ilişkiler var. NOVA GÜNLERİ: 5-13 Haziran günleri karşılaşma, bir yerde denk gelme ve sevinçli iç heyecanlarınızla sizi başka alemlere taşıyacak . Sağlıkta ihmal edilmemesi gereken konular var; üstüne düşmelisiniz. Keyif yapacak, çok fazla her şeyi umursamaz hale geleceksiniz. Bu ay itibari ile sizi daha mutlu görecek etrafınızdakiler…

BOĞA BURCU

İş ağırlıklı değişik proje ve planlara ortak olacak, güzel çıkışlar yapacak ve takdir toplayacaksınız. Seyahatler başlıyor. Çok oturdunuz çünkü. Kıpırdam, hareketlenme zamanı. Eski, güzel, çok gezdiğiniz günlere geri dönüş başlıyor. Sizdeki enerji, finansal konularda hızlı, aktif ve girişimci olmanız gerektiği anlamına gelse de, yatırımlarınız, kazancınız ve yeteneklerinizin değerlendirilmesi konusunda eskiyle alakalı işlerinizi halletmeniz, yeni girişimler için planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz ve önünüze çıkabilecek fırsatları iyice düşünerek hangisinin sizin için daha yararlı olduğunu düşünerek karar vermeniz gerek. NOVA GÜNLERİ: 12-23 Haziran. Işıltınız harika.

İKİZLER BURCU

Güzel günler, doğum günlerinizle doğru orantılı olarak devam ediyor. Zirve yolu işlerde kendini gösterecek, para önem kazanacak ve alacak – verecek ilişkilerinde sorunlar olsa da kolay yoldan çözülecektir. Aynı anda iki kişi arasında tercih yapmanız gerekebilir veya ister istemez karşılaştırmada bulunursunuz. O böyle davranıyor, öbürü ise şöyle gibi. Siz bu süreçte ciddi bir karar alsanız bile, sonra yanlış olduğunu fark edebilirsiniz. Jüpiter torpili mantık gücünüzü muhakkak devrede tutar. Bu dönem keyifli, sıkıntılarınızdan kurtulacağınız, değişik insanlar tanıyacağınız günler. NOVA GÜNLERİ: 11-20 Haziran; şanslısınız.

YENGEÇ BURCU

Bu ay hızlı ve kaliteli günler var ; her burç mensubu belirli bir dönem zorlanır, belirli bir dönem sonra aydınlığa kavuşur. Bunların hepsi insana dair gelişmelerdir. Sizler için de içsel açıdan arınma süreci olacak günler var. Kendi kendinizi keşfettiğiniz, yeniden sevmeye başladığınız, birçok konuda ruhsal zenginliğe kavuşacağınız zaman dilimindesiniz. NOVA GÜNLERİ: 29Mayıs – 28 Haziran arası karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirmekten ziyade mercek altına alarak düşünmek en faydalısıdır. Bu arada eskiden beri devam eden sorunlarınız varsa, bunları geri harekette çözebilmeniz için öncelikle iyi düşünmeli, iyi bir planlama yapmalı ve ondan sonra yürürlüğe koymalısınız.

ASLAN BURCU

Çok bunaldınız; yürekte sıkıntılar bardakları taşırdı ama artık nefes ve eski ışıltınıza kavuşma zamanı geldi. Yaz ayları ayrı bir güzellik katacak, gezegeniniz Güneş sizin üstünüzde parlayacak. Bu dönemde, ortak hedefler içinde olduğunuz dostlarınızla bir araya gelerek çalışmalarda bulunabilir veya üstünde çalıştığınız konuların eksiklerini tamamlayabilir ve bunları bir bütün haline getirerek, NOVA GÜNLERİ olan 26 Haziran sonrası yürürlüğe koyabilmek için güç kazanabilirsiniz. Başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Eski güzel günler, hatta yenilenmiş hali ile karşınızda olacak ve ilgi size büyük enerji verecek. Bu ay toparlanacak, büyük adımlar atacaksınız.

BAŞAK BURCU

Bu ay yeni arkadaşlıklar kuracak ve yeni çevre edineceksiniz. Arzularınızın gerçekleşmesi için yapmanız gereken, kendinize olan güven duygunuzu kaybetmeden, hayallerinizle beklentilerinizin altını kalın bir çizgiyle çekmek, kendinizi ve yaşamınızı düzenlemek, bundan sonrasında daha mutlu ve refah bir hayat sürmek için geri hareketi zihinsel yönden bir mola olarak görerek değerlendirmektir. İşlerde yoğun günler sizi kendinizden uzaklaştırdı. Aşkta boş kalpler; hazır olun biri geliyor size doğru. NOVA GÜNLERİ: 17-25 Haziran. İçiniz kıpır kıpır olacak ve para bolluğu rahatlatacak.

TERAZİ BURCU

Bu ay gönül ilişkilerinde mantıklı düşünmeyi de elden bırakmayınız. Kafanızın içi karışsa da, hatta karşınızdaki kişi aklınızı başınızdan alsa da, ciddi anlamda bir şeyler yaşamak için erken olduğunu biliniz. Ayrıca bu dönemde karşılaşacağınız insanlar iki yönlü davranabilir, karar verdiğiniz konu iki şık içerebilir, bir olay iki yönde ilerleyebilir. Bunların bilincinde olarak hareket etmeniz faydalıdır. İşlerinizde adım atarken zarar olasılığı aklınızdan çıkmasın ki sağlam ve tedbirli adımlar atınız. NOVA GÜNLERİ: 9-18 Haziran. Duygusallık size güzel kapılar açacak, iş ile birleşecek ve farklı olacaksınız. Bunu da etrafa güzel yansıtacaksınız.

AKREP BURCU

İş zamanı istemesen başka şeyler hayal etsen de işlerde yoğun ama o kadar keyifli bir ay olacak. Ödülü ay sonu tatil ile size geri dönecek. Boş olan kalpler ay ortasına kadar sessizlikte devam edecek. Ara sıra isyanlar olsa da unutmayın; her işte bir hayır vardır ama durup durup turnayı gözünden vuracak sizlersiniz. NOVA GÜNLERİ: 18-29 Haziran. Bu günler fırsatları da beraberinde getirecek. Yeter ki değerlendiriniz. Aile ile kopuk olan ilişkilerde güzel adımlar onları memnun edecek ve size karşı bereketli yaklaşımlar, destekler ve yardımlarda bulunacaklar. Kalabalıklar, gezmeler, eğlence hızla ilerlerken işler aksamayacak ve siz kendi performansınıza şaşıracaksınız. Etrafınızdan gelecek uyarı önerilerini kayda almayacak ve geçiştireceksiniz.

YAY BURCU

Para odaklı bir ay ve hızlı işlerle geçecek günler… İş hayatınızda yıldızlar size bazı noktalara özellikle dikkat etmeniz gerektiğinin işaretini verecek . Gerçek kimliğinizi dış dünyadan soyutlamadan girişimde bulunmaya çalışacağınız konuları mercek altına almalı, uzun süredir üstünde durduğunuz proje, plan ve fikirlerinizi karşınıza uygun bir fırsat çıkıyorsa değerlendirmelisiniz. Yeni teklif veya olanakları ise uygulama altına almadan önce iyi düşünmeli, araştırmalı ve gerçekliği hususunda emin olmalısınız. Aşk eski günlerden uzakta olacak. Farklılaştınız uzun süreli ilişkilerde bile tavrınız değişti. Sıkılgan ruhunuz özgür hareket etmenizi sağlayacak. NOVA GÜNLERİ: 11-23 Haziran. Beklenen paralar geliyor.

OĞLAK BURCU

Gözünüz açılacak ve Haziran ayına farklı düşüncelerle başlayacaksınız. Geçen aylar sıkıldınız, içinize attınız ve adeta şiştiniz. Şimdi bu ay, yarım kalan tüm işlerin bitirilmesi, yeni planlamaların yapılması, organize işlerin yoluna koyulması, birlikte çalıştığınız insanlarla sorunların sona ermesi, yakın insan ilişkilerinde hizmet olgusu içinde hareket edilmesi adına sizi destekleyicidir. Oluşan gecikmelerin, sizin açınızdan yararlı olması adına düzenlemeler olarak görerek, rutin işlerinizi aksatmadan sabırla beklerseniz, bu dönemin sonunda ilginç teklifler, yeni iş olanakları elde edebilir, yaşamınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. NOVA GÜNLERİ: 12-20 Haziran. Yeni kararlar alınacak ani çıkışlar şaşırtacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kova Burçları, 26 Haziran tarihine kadar başta aşk hayatınız olmak üzere, tiyatro, gösteri dünyası, eğlence hayatınız gibi kendinizi sosyal hayatın içinde güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz adına gözden geçireceğiniz, yaratıcı gücünüzün ortaya çıkması adına düzenlemelerde bulunacağınız bir dönem. Bu süreçte aşk hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Venüs gezegeninden yararlanırken, birlikte olduğunuz kişiyi algılama gücünüzün etkisi sayesinde çok daha iyi tanıyabilecek, kendinizce yapacağınız düzenlemeler sonucunda daha sağlıklı bir aşk yaşamak için yeni kararlar alacak ve bunları geri hareket sonrasında yürürlüğe koyabileceksiniz. .NOVA GÜNLERİ: 13-26 Haziran. Değişimler var.

BALIK BURCU

Duygularınızı bir oya gibi işleyeceğiniz bu Ay, aşkın teninizdeki yansıması, size ayrı bir canlılık, yaşama sevinci ve fiziksel açıdan taze bir görünüm sunacaktır. İşte bütün bu güçlü enerjiler altında aşk yüreğinizde alevlenirken, aşkı yüreğinizde ihtirasla sarıp sarmalarken, yüzünüzdeki o tatlı gülümseyiş kapılar açacak işlerinize yaratıcılığınıza yansıyacaktır. NOVA GÜNLERİ: 15-25 Haziran yeni buluşlar farkındalıklar ile birleşince harika eserler ve fikirler ortaya çıkacak, siz takdir göreceksiniz. Kenara çekilmiş, bastırılmış halinizden eser kalmayacak; atılgan ve girişken olacaksınız. Bu ay yanılmanız, birileri tarafından duygusal yaralar almanız, kendinizi mutsuz hissetmeniz mümkün değildir.

haberrevizyon haziran 2013 egemen töreli 1

haberrevizyon haziran 2013 egemen töreli 1 (2)

HABER REVİZYON DERGİSİ HAZİRAN 2013

 

 

 

Bir cevap yazın