Egemen Töreli – Kasım Burç Yorumları

Merkür geri hareketi bitiyor aşklar işler tam gaz ileri gidiyor
Güneş tutuluyor 3 yıldır askıda kalan işler,
çözülmemiş müşküller sonuçlanıyor …

KOÇ BURCU
Bu ay seyahatler yollar ve güzel bağlantılarla dolu bir zaman var önümüzde gerginlik ve heyecan değil adrenalin yüklü olacak günleriniz. Eğitimde merak saracağınız bölümler ve bunları iş alanına uyarlamalarla geçecek günlerinizdeki boş saatler. Yabancı dil önem kazanıyor bu ay duygusal farklı hisler ağır basacak ve eğitimde büyük bir kısmı yabancı dil ve yurt dışı konuları ile ilgili olacak yeni bir ile tanışma ama bir o kadar da ondan kaçma operasyonları nedir bu çelişki koçlar aklınız onda ama sız kaçışlardasınız hadi bakalım 3 Kasım sonrası güzellik vücut kusurları ve estetik konularına yoğunlaşacaksınız.

BOĞA BURCU
Kasım ayları boğalarda şanslı geçer para gelir yeni işler yeni ev araba getirir genelde ama bu yıl boğaları hayallere götürmekte ve risk almayı her zaman sevmeyen boğa cesaretlenir Mükemmeli yakalamasının güç olduğu düşünen birey aşkta rahat tavırlar içinde kolayca ilişkiye girebilir. Bu ay çok gezmek istemeyeceksiniz sansınız yaver gidecek yeni projelerde kendinizi göstereceksiniz 3 Kasım Güneş Tutulması, mali konularda rahatlatıcı bir etki yaratsa da, Merkür geri hareketinin bitmesi önemli kararlarınızı ay sonuna ertelemenin faydalı olacağını göstermektedir. Maceralarınız, gönül ilişkiniz kendi içinize yolculuk her şeyi yeniden gözden geçirmeli, planlarınızı, projelerinizi ve tüm işlerinizi kontrol etmelisiniz.

İKİZLER BURCU
Bu ay süregelen yatırımların meyvelerini alma zamanıdır. Kasım ayı adeta hasat gibi para gelişlerinden çok mutlu olmuyorsanız azla yetineceksiniz çünkü siz çok da olsa burun kıvıran bir yapınız mevcuttur 13 Kasım tarihinde bir düzlük ve beklenmedik güzelliklerle karsılaşacak 16 kasımda sıkıntılı gibi gözüken durumlar birden rahatlık hissettirecektir. Uzun süredir devam eden birliktelikler resmiyet kazanabilir, evlilik adımları artırabilir Beraberliği olmayanlar ise ilk görüşte aşkı yaşayabilirler. Kasımın ilk 3 haftası son derece şanslısınız. Ailenizle olan ilişkilerinizde sıcaklık ve samimiyet sizleri yaşamınızın her alanında motive edecektir. Ay boyunca eğlence şanslı günler etkisini gösterecek.

YENGEÇ BURCU
Bu ay ilişkilerinizde sevgilerinizde realiteden uzaklaşmadan hareket etmeniz çok önemli ve faydanıza olacaktır. Heyecanlar ve hevesler tavan yapacak kafanızı takmadan canınızı sıkmadan olumlu düşünerek geçirmeniz gereken bir dönem. 3 Kasım iş konularındaki yeni projelerin ve girişimlerin olacağını müjdeliyor çok yoğun ve ara vermeden çeşitli kollardan yaratıcılıkla çalışarak hedefinize varabilmeniz mümkündür. 22 Kasım Güneş Yay burcunda seyrine başladığında, çalışma hayatınızda bazı yeniliklerde bulunacaksınız iş yerinizden tutunda iş konularına varana kadar yansıyacaktır.Yolculuklar iş yolculukları, keşif anlamındaki geziler, kurs programı ve staj gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz.

ASLAN BURCU
Bu ay hem kış beklentileriniz hemde kışı sevmemeniz çatışmalara yol açmakta alışveriş çılgınlığınızı frenlemeniz ve para konusunda dikkatli günler sızı bekliyor özellikle yeni iş başlangıçları iş değiştirmelerde 22 kasıma kadar yapılmalı sıkı incelemelerle sağlam adımlar atılmalıdır. Yılın aşk ve sosyal aktiviteler anlamındaki en güzel zamanı geldi diyebiliriz işte kış günleri davetler yemekler kalabalıklar size renk katacak aranan yüzünüz mutluluk dolacaktır ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Güneş tutulması aşk evinizde bu da yolculuklar, görüşmeler, yeni tanışmalar anlamındadır yasayarak göreceksiniz. İyimser ve neşeli, içinden geldiği gibi davranan kişi belli bir kural çerçevesinde yaşamaktan hoşlanmaz bu da size kural dışı hareketleri getirecektir.

BAŞAK BURCU

Kasım ayı yeniliklerle dolu geliyor istemeden önünüz arkanız değişmelerle dolu olacak basak burçları bu ay şanslısınız sıkıntılar geciken paralar bitti artık geçmiş ile alakanız kalmadı arkanıza bakmayı sevmeyen sizler yeni hedefler oluşturmaktasınız tutulma size renk katacak aniden acılan iş kapıları koşturmalar paranın seri ve sürekli gelmesi sizi başka konulara itecek, yeni bir yuvada yeni yaşam yeni bir ev oluşacak. Bazılarınız bu dönemde farklı şehirde olan bir yakınınızı, sevdiğiniz kişiyi ağırlayabilir onlarla değişik çalışmalar içine girebilirsiniz. Yatırım amaçlı çoktandır aklınızda olan bir ev satın alma işini de, yine bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU
Bu ay başta eğitim olmak üzere, seyahatleri, bilgilenmeyi, derin düşünme ağır basmaktadır. Özgürce hareket etme, risk almaya meyillilik, olumlu düşünme, limitlerinizi zorlama gibi ruh halleri yaşanabilir. Güneş tutulması sonrası; gerginleştiren konu ve kişilerden uzak durmakta fayda var o kişilerden uzaklaşırsanız rahat pozitif bir şekilde etrafınıza bakmanız sıkıntınızı probleminizi çözmeniz olasıdır. Sürekli çalışma veya tam tersine işsizlik gibi sorunlar rahatsız edici olabilir. Eylemde bulunmak istediğinizde karşınıza detaylar çıkar, ikinci planda kaldığınızı düşünmek rahatsız edici olabilir.22 Kasım itibari ile güven duygunuz yükselecek cesaretleneceksiniz.

AKREP BURCU
Çok fazla gezegen etkileri tutulmalar ile bu ay akreplere hem olumlu hem olumsuz etkilerde yoğunluk yaşatacak. İşlere hevesli ve istekli yaklaşımlarınız ve iyimser düşüncelerinizle kolayca para kazanacaksınız ancak bir o kadarda kolayca harcamanız mümkün. İlişkisi sağlam temele oturmuş Akrepler yada yeni ilişkiye başlayanlar bu dönemde sevdikleri kişiyle paylaşımda bulunmaktan, onlarla seyahatler keyifli anlardan hem maddi ve hem de manevi değerlerini bölüşmekten son derece zevk alabilirler. Çünkü Akrep’ler özbenliklerini kimliklerini kaybetmeden karşısındaki kişiyle biz olabilmeyi başarmış kişilerdir paylaşımcıdırlar cebindeki paranın son kurusunu sevdiklerine verirler. Bu yüzden de dönemin enerjik, maceracı veya bağımsızlık içeren doğasını nasıl eşitlemek gerektiğini gayet iyi bilirler.

YAY BURCU
Güzelliklerle dolu ayın ilk haftası kendi basınıza hareket etmeniz yanınızdakiler dinlememeniz yüzünden sıkıntılı ve sıkıcı geçecektir en üstlerde yer almak şöhret para nam ve ün kasım ayından yılbaşına kadar etrafınızda dolanacak ve sız medyatik tanınmış yada güzel işlere damgasını vuran kişi haline geleceksiniz şöhret özellikle toplumdaki kalabalık yerlerden gelecektir. İş konularında oldukça hareketli paralı ve koşturmalı bir dönem başlar, bu dönemin sonuçları gurur vericidir Bir yandan amacınız için deli gibi çalışırsınız diğer yandan etrafınızdaki insanlarla iş veya sorumluluklarınız konusunda kimi zaman karşı karşıya gelirsiniz. Amacınız zirve ama dikkat edilmesi gereken nokta aklı başında hareket etmek ve akıllı davranmaktır.

OĞLAK BURCU
Geçtiğimiz aydan devreden sıkıntılar belirsizlikler sizi üzenler ortadan kaybolmakta ve yeni kararlarla yeni sayfalar açıldı hepinizde aşk evinizin yöneticisi Venüs, ruhsal olarak içe yönelen coşkulu ve iyimser duyguların işareti yani hem kariyer hem de aşk konusunda şöyle geriye çekilerek hayatın özünü yakalama arzunuzu pekiştirir. Kişi dış dünyadan ziyade kendi dünyasında duygularıyla baş başa kalmayı tercih edebilir. Kendini yıpranmış hırpalanmış hissedebilir aslında öyle olmasa da. Uzak yollarda bulunan kişilerle bağlantıya geçmek, gizli saklı ve hatta yasak bir ilişki yaşamak gibi özel durumlar da, yine bu dönemin etkilerinden sayılabilir. Deneyimsel ilişkilere pek meyilli olmadığınız halde, öyle durumlarla karşılaşırsınız ki, gizli hayranlarınız olduğunu öğrenmeniz bile mümkündür.

KOVA BURCU
Geçen ay evin dışına çıkan kovalar şanslı oldular simdi bu ay devam edecek güzellikler her yönden etkili iş konusunda askıda olan düşünceler ani kararlarla açığa çıkacak ortalıklarda olmayı sevmeyenler tam merkezde bulunacak ve rahatlıklar gözden kaçmayacak. Kovalar yeni mesleki konularda, kendinize olan güven duygunuzun son derece önemli olduğunu yaşayacaklar. Başarıya ulaşmak için gücünüzün sınırlarını bilmeniz, durumunuza göre düzenlemelerde bulunmanız dönemi verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayabilir. Araştırma ve keşifleriniz, maceralarınız, gönül ilişkiniz kendi içinize yolculuk her şeyi yeniden gözden geçirmeli, planlarınızı, projelerinizi ve tüm işlerinizi kontrol etmelisiniz. Bu dönemdeki gecikmelerden bilginiz olmalı kendinizi zorlamamalısınız.

BALIK BURCU
Bu ay şaşırtıcı kararlar bile kapıda hayırlısı olsun Merkür normal seyrine başladığında eğitim hayatı, akademik kariyer, yeni bir iş değişimi, iş ile alakalı görüşmeler gibi konularda hareketlenmeler görülür. Zihinsel anlamda hevesliliğiniz artar. Jüpiter yanı bolluk gezegeni bu dönemde Yengeç burcunda olduğu için doğal olarak parasal açıdan kendini güvende hissetmek isteyen birey yeni bir değişim için kolları sıvalayabilir, Güneş Tutulması kariyer yaşamınızı ilgilendiren mevzulardaki değişimlerin göstergesidir bu gelişme doğal olarak maddi ve manevi anlamda sizi güçlendiricidir. Geri hareket sonrası yoğun koşturmacalar ve ıs konusunda tempolu çalışmalar sizleri beklemektedir.

haberrevizyon kasım 2013 egemen töreli 1

HABER REVİZYON DERGİSİ KASIM 2013

 

Bir cevap yazın