Egemen Töreli Mayıs Burç Yorumları

Bu bahar başka bahar ; aşk kıpırtıları mantıklı işler bolluk bereket Mayıs ayı genelinde aşk önüne geçecek akıllı adımlar var ….

 

KOÇ BURCU

İş ağırlıklı para kazanmada engelsiz bir ay var gergin olan günler sona erdi gerginlikten sevdiklerinizi kırdınız belki gönül alma ferah ve bahar kıpırtıları ile dolu günler sizi bekliyor, kendinize ait fikirler ve kimse ile bilginiz paylaşmama özelliğinizi esnetmektesiniz. Aşk eskilerdeki arayış ama eski tadı bulamama kalabalıklarda yeni arayışlara sevk ediyor ay sonu 18 Mayıs önemli gününüz. NOVA GÜNLERİ 13-16 Mayıs tarihi istikrarı sağlayıcı üçgen oluşturduğunda umduğunuzdan daha fazla başarı sağlamanıza yardımcı olacaktır enerji patlaması ve fikirleriniz için destek kazanıyorsunuz.yine bu tarihte geleceğinizi inşa edeceksiniz heyecan verici günler büyük moral sağlamakta sizlere,en sonunda sıkı çalışmalar size büyük bir ödül getirecek.5-8 Mayıs talihiniz dönüyor

BOĞA BURCU (AYIN BURCU )

Bu ay şaşırtıcı sürprizleri de ekliyor haberlerin içine. Yeni işler yeni ev araba konularında ayın 4 ünden sonra süper fırsatlar var. Paranın gelmesi güveni güvende sizin bu ay doğru emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Harcamaya korkmayın tutumlu boğalar nasılsa arkasından paralar yıl boyu gelecektir . Aşkta kalabalıklar davetlerde pırıltılar üstünüzde çok özel bir şey yapmasanız da sözler ve davranışlarınız karşınızda güven bulan insanlar etkilenecekler üstünüze düşen peşinizden koşan bir kitle oluşacaktır. Huzurlu günlerde iş için fırsatları değerlendirip araya tatil yapma şansını da yakalayacaksınız ve gittiğin yerde hem ziyaret hem ticaret misali parada kazanacaksınız.25 Mayıs sonrası temponuz artacak para kazandıkça gelsin diye geceyi gündüzle birleştireceksiniz hani çeşme akarken testiyi doldurma misali.13-19 Mayıs enerjinin zirvesinde süper NOVA günleri var Güneş sizi yükseklere taşımakta iyi değerlendiriniz 21-23 Mayıs eskiye veda dönemi olacaktır.

İKİZLER BURCU

Jüpiter’den şansınız bolluk güzellik kısmeti ile geliyor. Geçen aydan süren gerginlik kuruntular ayın ilk on gününde yok olacak.11 Mayıs size biraz mutluluk katmaya başlayacak tam rahatladım oh demeye fırsatınız olacak. Kısa yollar ve uzun yollar bu ay sizi etkileyecek. Beklenmedik olaylara hazır olun. Karşınıza çıkabilecek fırsatları geleceğinizi düşünerek iyi değerlendirin.Dostlarınızı iyi seçin,çıkarlarınızı iyi koruyun.Kimseye mayıs ayında kendinizden daha fazla güvenmeyin..25 Nisan ay tutulması kişisel gelişime ilişkin kendinizi iyi duruma getirmek için yollar arıyorsunuz değişim isteği tavan yapacak mutlaka ilginç konu ve fiziksel objelere yöneleceksiniz.17-22 Mayıs süper NOVA Günleri 20 -27 Mayıs yeniay umutlar vaad ediyor seviyenizi yükseltiyor.İtibar ile gururunuz aynı paralelde güzel açılarla size yansımalar yapacak.

YENGEÇ BURCU

Yeni ay para ve iş hırsıdır gidiyor ama nereye kadar kendinizi kaybettiniz kıskançlıklar bu ay artacak sevdiklerinize hesap sormalar başlıyor üstelik sizden hiç beklenmezken. Kariyerle ilgili konularda çok şanslı günler üst düzey görüşmeler ve yöneticilik vasfınız ortaya çıkıyor. Genel olarak etrafınızda bu ay iş fırsatlarının çok olduğu bir dönem olacak.Uzun zamandır beklediğiniz gelişmelere mayıs ayında temelini atacaksınız..İş gelirlerinizde meydana gelen artışları iyi değerlendirin.5 Mayıs günü ve devamı eylemleriniz sözlerden daha etkili olacaktır sınırlamalara karsın iletişiminiz güçlü ve yüreklisiniz.16-17 Mayıs uzun vadeli planlar sıkıcı gelecek kısa ve çabuk sonuçlanan para getiren planlara yönelmeler ve önerilere acık olduğunuz günler var.Değişimlere rol oynayacak ve motivasyonunuz kuvvetli olacaktır.NOVA GÜNLERİ 22-23 Mayıs karar verememek sansınızı yükseltecek.gunes sefkat enerjınızı yukseltecektır iş arkadaslarınızla samımı ıcten gunler var

ASLAN BURCU

Sıkıntılı geçen aylardan sonra hem parada hem aşk da rahatlama ve megaloman tavırlardan sıyrılma mevcut. Aşk her zaman sizin kapınızı çalmaz birazda cesaretli olup sizin kapı çalmanız gerekiyor ve bu ay hatalarınızı keşfetme ve düzeltme ayınız. İş sıkıntıları olan aslanlar yeni işlerde alternatifler arasında bocalama hatta iki işe birden yetişme durumunda kalacaklardır.Renkli ahenkli dönem başlamakta Aslan burcu için. Sıkıntılardan uzaklaşıp mutluluğu bulmak 3-7 Mayıs tarihlerinde ışıltılı güzel sevindirici olmaktadır 5 Mayısta enerjiniz tavan yapacak 13-16 Mayıs NOVA Günleriniz büyük umutlara yelken açacak arzularınızda tedbirle ilerleyeceksiniz 20-23 Mayıs Temiz bir sayfa acıyorsunuz biraz isyankar biraz cesaretli şekilde ama keyifle sayfada harika satırlar yazacaksınız manşet çok önemli hedefinizi ortaya koyacak 27-28 Mayısta zihniniz iyileşmelerden özgür kalacak iletişimde yoğunluk had safhada olacaktır.

BAŞAK BURCU

Hep istediniz yapamadınız engeller çıktı başkaları kaptı ama bu ay siz ipleri elinizden bırakmıyor tek insan oluyorsunuz ortak işlerde sure gelen yıllar ve iş hayatınızda yalnız kalmayı kendinize para kazanmayı öğreneceksiniz Ayın 15 gibi yollar işlere yollardan gelecek kısmetlere şaşıracaksınız bencil olun başlarını dinlemeyin içinizden gelen ses kulak verin başarı sizin toplu para gelmesi sizi yatırıma sevk edecek. Bu ay üç sert açı aynı zamanda sizin düşüncenizdeki radikal değişiklikleri göstermektedir.Mayıs 5 ten itibaren önemli konumsalar yapabilir bunlar size güvenle iş kapılarını açabilir.Ödeme gücünüzü aşan iş ve alışverişlere karşı oluyorsunuz dikkat ediyorsunuz.10 Mayıs’ta yüksek zemin arayışı mevcut anlaşmazlıkları gidermek küskünlerle barımsak için mükemmel bir gün.11-18 Mayıs süper NOVA Günleri kahramanca cabalar ve takdir edilmeniz yüksek yıldızlara ulasan bir övgü ve işler yada karizmanızdan kendi kendine gelecektir. 20 mayıs güneş tutulması profesyonel değişimlere teşvik edicidir.

TERAZİ BURCU

Öyle bir his durumu mevcut ki zamanında sizi üzenler size eğilecekler size boyun eğecekler gün olur devran döner misali keyifleneceksiniz. Seviliyorsunuz farkına varın karşınızdakilere fırsat ve şans tanıyın en azından bir yemek yeme kadar bile olsa bakın neler yakalayacaksınız karşı cinste nasılda mutlu olacağınız insan denk düşecek. İşinizle meşgul olurken ailenizi ihmal edebilirsiniz bu da biraz çatışma yaratacak bu ayın tuzu biberi olacak.Mali konularda risk almama isteği biraz geride kalacak cesaretleneceksiniz 20 mayıs Güneş tutulması derin paylaşıma ve fikirlerinizin askıdan inip peşinde gitmeye yöneliktir.13-16 Mayıs fırsat kapılarınız ardına kadar acık iyi değerlendiriniz 20-23 Süper NOVA Günlerinde kendinize inancınız yüksek negatif hava ay tutulması ile temizlenirken mis gibi güzel işler gelmekte para kazanımı artmaktadır.27-30 Mayıs kendinizi serbest bırakın işleri sürüncemede olanları da oluruna bırakın daha kolay günler olacak sıkıntısız geçecektir.

AKREP BURCU

Mayıs hak ettiğiniz saygıyı ve itibarı kazanacağınız bir dönem başlamakta bu arada gösterişten uzak bir şekilde işlerini yapmaya devam etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Maddi açıdan ve gelişim açısından çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Eğitim hayatı devam eden yada bir sınava hazırlanan Akrepler için de başarı var..Bu ay ilişkilerde değişkenlik var bazı kişilerle yakınlaşırken bazıları ile sebepsiz uzaklaşma meydana gelecektir. Ay tutulması sızı önemli kararlar almaya yöneltecek etrafınızdaki insanlar görüşmeler sevgili adaylarında elemelere sebep olacak.5-8 Mayıs kendinize güvenli günler 7 mayıs ta geleceğe yönelik olarak yeni bir vizyona sahip olmanız yönünde bir heyecan duygusu yaratacaktır..13-14 MAYIS Süper NOVA Günleri büyük fikirlerinizi eyleme dönüştürme günleridir. Bereket kapınızda olacak bolluk içinde kalacaksınız.21-22 Mayıs kuşkuları asacak negatif enerjilerden kurtulacaksınız.28-30 Mayıs daha yüksek yollara çıkacak çıtayı yüksek tutacaksınız.

YAY BURCU

Mayıs ayında aile bağları kuvvetlenecek onlarla seyahatler birlikte hareket planları var. Birikimlerinizi sağlam alanlarda ve istikrarlı yatırımlarda değerlendireceksiniz. Gereksiz harcamalarınızı kısmanız da başarıyı arttırıyor Çaba gerektiren ve çok fazla yorulacağınız durumlar olacaktır. Fakat sonunda siz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kısaca kazançlarınızda artış dönemine giriyorsunuz.Aşk geri planda seyredecek.3 Mayısta talihiniz tersine dönmekte üstün olamadığınız halledemediğiniz birçok konuda ani olumlu sonuçlanmış şekiller şaşırtıcı olacaktır.9-17 Mayıs Süper NOVA Günlerinde neşeli iyimser tutum içindesiniz güzel eylemlere acık ve kendinizi mükemmel hissedeceksiniz. 20 Mayısta 25 Nisan ay tutulması şu an ki durumunuzdan daha çekici olan bir fırsata yönlendirecek sızı zamanı iyi kullanmanızı sağlayacak. 27- 30 Mayıs yenilikçi Uranüs gerilimin azaldığı bir döneme işaret edecektir

OĞLAK BURCU

Bazı işlerinizin yavaş ilerlemesi bu ay canınızı sıkabilir ama geçici sabırlı davranın ipleri elinizden bırakmayınız İlişkiler yönünden ise sizden kaynaklı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu ay tek başınıza kalmak istemediğiniz eşiniz arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte aktivitelerde bulunmak isteyeceğiniz bir dönem Yenilikler yeni yerler görme isteği ve tatil planları hafta sonu gezileri aktiviteleriniz arasında bolca yer alacak.3-7 Mayıs talihsizlikler bitiyor talihiniz geri güzel şekilde geliyor rahatsız olduğun konularda düzelme ani güzel oluşumlar var.18-29 Mayıs NOVA Günlerinde neşeli iyimser tutum ve güzel üçgenlerde kazançlı beraberlikler var uzun ilişkilerin başlangıcı bu donemde olmaktadır.20-22 Mayıs ani düzelmelerde çelişkiler yasayacaksınız karsınıza çıkanlara güvensizlik yok artık gülerek içten sohbetler ile kendinizi tanıyamayacaksınız 14- 19 Mayıs gerılımın azaldıgı onarım donemının baslangıcı iş bollugu getırmektedır.

KOVA BURCU

Şansınız çok açık planlarınızı gerçekleştirebilme fırsatı bulacağınız bir ay Mayıs ayı yeni bir eve taşınmak yâda satın almak söz konusu olabilir, yapılmayı bekleyen, yarım kalmış işler için atılım yapabilir, kendiniz için yeni bir başlangıç oluşturabilirsiniz Ayrıca bu yıl yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilir ve birçok seyahatten şanslı ve de kazançlı çıkabilirsiniz. Değişik ve ilginç bir dönem ayın 17 sinden sonra sizi bekliyor 5-8 Mayıs size hayır denmesi hoşunuza giden bir şey değildir fakat dikkatinizin çekilmesi için zaman zaman bununla karsılaşmanız gerekmektedir Merkür sabırsız otoriter Satürn ile karsı karıysa geliyor bu da işlerin sıraya konup ilerleme anlamına gelmektedir.Dolunayda takıntılı olabilirsiniz kuşkular çıkabilir geçici olacak. 12-16 Mayıs Günleri Süper NOVA Günleri güçlükleri aşacaksınız değişimdeki olumlu sinyaller mutlu edecek sizleri 20-23 Mayıs gayretli olacağınız günler neşe ve eğlence coşkulu saatler var.

BALIK BURCU

Mayıs ayı Uzun süredir görmeyi istediğiniz, bir yere yolculuk yapma fırsatını bir dostunuz sevgiliniz size sağlayacak. Ortak kazançlarınıza ilişkin farklı ve ilginç kararlar alabilirsiniz Gevşeme ve sıkılma huyunuzdan aşk da rota değişikliği ve planların dışına çıkmalar mevcut.7 Mayıs’ta sizlere beklenmedik haberlerle güzel ortamlar yaratılacak ve planlar değişecek koşturmalara sebep olacaktır 25 Nisan ay tutulması macera arayışları günlük rutin olaylardan uzaklaşma ihtiyacınızı ortaya çıkaracak risk alma ve cesaretlenme günleriniz.11-21 süper NOVA günlerinde ikna gücünüz yüksek fikirlerinizi karşınızdakilere kabul ettireceğiniz günler 23 Mayısta sert kayaları bile parçalayacak güce Neptün sayesinde kavuşacaksınız güneş ile oluşan kare zihninizi rahatlatıcı olacak 25-27 Mayıs mantığın on plana çıkacağı günler sakin köşenizden idare edicisiniz.

haber revizyon mayıs 2013 egemen töreli astroloji 1

haber revizyon mayıs 2013 egemen töreli astroloji 2

HABER REVİZYON DERGİSİ MAYIS 2013

 

Bir cevap yazın