Egemen Töreli – Mayıs Burç Yorumları

Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Mayıs ayı burç yorumları;

KOÇ BURCU
Yılbaşından bugüne kadar olan yatırım planlar ve beklenen hedefler kendini göstermeye başladı. İş ağırlıklı ve para kazanmada engelsiz bir ay var. Gergin olan günler sona erdi gerginlikten sevdiklerinizi kırdınız belki gönül alma ferah ve bahar kıpırtıları ile dolu günler sizi bekliyor. Para gelmesi yatırım uzaklar ve yollarda iş yapma konularında size ivme katacak kendinize ait fikirler ve kimse ile bilginiz paylaşmama özelliğinizi esnetmektesiniz. Aşk eskilerdeki arayış ama eski tadı bulamama kalabalıklarda yeni arayışlara sevk ediyor ay sonu 23 Mayıs önemli gününüz,bu tarihte geleceğinizi inşa edeceksiniz heyecan verici günler büyük moral sağlamakta sizlere,en sonunda sıkı çalışmalar size büyük bir ödül getirecek.5-8 Mayıs talihiniz dönüyor.

BOĞA BURCU
Doğum günleri bereketi ve şansı eklenince kat be kat güzellikler üstüne gelmekte siz hareket etmeseniz de ayağınıza kısmetler para ve aşk fısıltıları geliyor Nisan ayından itibaren devam eden güzel haberleri bu ay şaşırtıcı sürprizleri de ekliyor bunların içine.Yeni işler yeni ev araba konularında ayın 4 ünden sonra süper fırsatlar var.Paranın gelmesi güveni güvende sizin bu ay doğru emin adımlarla ilerlemenizi sağlamaktadır.Harcamaya korkmayın tutumlu boğalar nasılsa arkasından paralar yıl boyu gelecektir . Aşkta kalabalıklar davetlerde pırıltılar üstünüzde çok özel bir şey yapmasanız da sözler ve davranışlarınız karşınızda güven bulan insanlar etkilenecekler üstünüze düşen peşinizden koşan bir kitle oluşacaktır. 25 Mayıs sonrası temponuz artacak para kazandıkça gelsin diye geceyi gündüzle birleştireceksiniz hani çeşme akarken testiyi doldurma misali.

İKİZLER BURCU
Geçen aydan süren gerginlik kuruntular ayın ilk on gününde devam edecek 11 Mayıs size biraz mutluluk katmaya başlayacak tam rahatladım oh demeye fırsatınız olacak. Kısa yollar ve uzun yollar bu ay sizi etkileyecek. Beklenmedik sürpriz olaylara hazır olun. Karşınıza çıkabilecek fırsatları lütfen geleceğinizi düşünerek iyi değerlendirin. Dostlarınızı iyi seçin, çıkarlarınızı iyi koruyun. Kimseye mayıs ayında kendinizden daha fazla güvenmeyin. Özellikle ortaklaşa konularda alacak-verecek hesabınızı iyi yapalım ki çıkacağınız yolculuklarda bütçenizde sıkıntı olmasın ay sonu gibi evinizle ilgili sorunlar ve harcamalar artabilir, iş ve kariyer konularında yurtdışı bağlantılarınızla ilgili beklenmedik sorunlar çıkabilir.

YENGEÇ BURCU
Bir para ve iş hırsıdır gidiyor ama nereye kadar kendinizi kaybettiniz kıskançlıklar bu ay artacak sevdiklerinize hesap sormalar başlıyor üstelik sizden hiç beklenmezken Maddi sıkıntılar bu ay çözüme kavuşacak. Özellikle 13 Mayıs sonrası maddi açıdan rahatladığınız bir dönem var Kariyerle ilgili konularda çok şanslı günler üst düzey görüşmeler ve yöneticilik vasfınız ortaya çıkıyor. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmelere mayıs ayında temelini atıp gelecek Haziran ayından sonra kavuşacaksınız iş yaşamında kazançlı bir döneme ve yoğun bir iş temposuna giriyorsunuz. İş gelirlerinizde meydana gelen artışları iyi değerlendirin.16-17 Mayıs uzun vadeli planlar sıkıcı gelecek kısa ve çabuk sonuçlanan para getiren planlara yönelmeler ve önerilere acık olduğunuz günler var. Değişimlere rol oynayacak ve motivasyonunuz kuvvetli olacaktır.

ASLAN BURCU
Sıkıntılı geçen aylardan sonra hem parada hem aşk da rahatlama ve megaloman tavırlardan sıyrılma mevcut. Aşk her zaman sizin kapınızı çalmaz birazda cesaretli olup sizin kapı çalmanız gerekiyor. Üstelik hep ben değil karşınızdakine de şans ve söz hakkı vermelisiniz bunu yapamadığınız için ilişkiler kısa sürüyor sonra yalnız kalıyorsunuz bu ay hatalarınızı keşfetme ve düzeltme ayınız diyebiliriz. Mütevazi yaklaşımlarda ve daha sakin tavırlar sergilemektesiniz iş sıkıntıları olan aslanlar yeni işlerde alternatifler arasında bocalama hatta iki işe birden yetişme durumunda kalacaklardır. Renkli ahenkli dönem başlamakta Aslan burcu için. Sıkıntılardan uzaklaşıp mutluluğu bulmak 3-7 Mayıs tarihlerinde ışıltılı güzel sevindirici olmaktadır 5 Mayısta enerjiniz tavan yapacak 13-16 Mayıs NOVA Günleriniz büyük umutlara yelken açacak arzularınızda tedbirle ilerleyeceksiniz.

BAŞAK BURCU
Hep istediniz yapamadınız engeller çıktı başkaları kaptı ama bu ay siz ipleri elinizden bırakmıyor tek insan oluyorsunuz ortak işlerde sure gelen yıllar ve iş hayatınızda yalnız kalmayı kendinize para kazanmayı öğreneceksiniz .Bu ay önyargı ve aceleci tavrınızı rafa kaldırın nasılda güzel mutluluklar yakalayacaksınız Ayın 15 gibi yollar işlere yollardan gelecek kısmetlere şaşıracaksınız bencil olun başkalarını dinlemeyin içinizden gelen ses kulak verin başarı sizin.Aşkta ay sonuna kadar aramalara ten uyumunu bulmaya devam ediyorsunuz Mayıs 5 ten itibaren önemli konuşmalar yapabilir bunlar size güvenle iş kapılarını açabilir.Ödeme gücünüzü aşan iş ve alışverişlere karşı oluyorsunuz dikkat ediyorsunuz.10 Mayısta yüksek zemin arayışı mevcut anlaşmazlıkları gidermek küskünlerle barışmak için mükemmel bir gün.13-16 Mayıs süper NOVA Günleri kahramanca cabalar ve takdir edilmeniz yüksek yıldızlara ulasan bir övgü ve isler yada karizmanızdan kendi kendine gelecektir.

TERAZİ BURCU
Öyle bir his durumu mevcut ki zamanında sizi üzenler size eğilecekler size boyun eğecekler gün olur devran döner misali keyifleneceksiniz.Seviliyorsunuz farkına varın karşınızdakilere fırsat ve şans tanıyın en azından bir yemek yeme kadar bile olsa bakın neler yakalayacaksınız karşı cinste nasılda mutlu olacağınız insan denk düşecek. Eğer işsizseniz bu ay güzel bir işin kapıları açılacak.Yüksek hedefleriniz vardı ve uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücü bulacaksınız. İşinizle meşgul olurken ailenizi ihmal edebilirsiniz bu da biraz çatışma yaratacak bu ayın tuzu biberi olacak Bu ay ilerlemenizi engellemiş ertelemelerden mutlu olacaksınız maceraya düşkün konular ve abartısız isteklere yönlendireceksiniz.Mali konularda risk almama isteği biraz geride kalacak cesaretleneceksiniz.

AKREP BURCU
Mayıs hak ettiğiniz saygıyı ve itibarı kazanacağınız bir dönem başlamakta bu arada gösterişten uzak bir şekilde işlerini yapmaya devam etmeniz sizin yararınıza olacaktır.Cinsellik her akrep için önemli bir yer tutar. Cinsel açıdan en güzel dönem Mayıs 11 not alınız sizi şaşırtabilecek bir şekilde dolu dolu geçecek. Ayrıca bolluk ve şans sizin bütün ay yanınızda. Maddi açıdan ve gelişim açısından çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Eğitim hayatı devam eden yada bir sınava hazırlanan Akrepler için de başarı var. Ayın ilk yarısı ev satın almaktan dekorasyona kadar çeşitli ailevi konularla ilgilenebilirsin sevdiğiniz konu olmasa da mecburiyette kalacaksınız.Bu ay ilişkilerde değişkenlik var bazı kişilerle yakınlaşırken bazıları ile sebepsiz uzaklaşma meydana gelecektir.

YAY BURCU
Büyük aşklarda geçtiğimiz aylarda ayrılıklar yaşandı ayrılık izleri sevgiyi askıya almanızı işlere gömülmeni sağladı Mayıs ayında aile bağları kuvvetlenecek Yaptığınız çalışmalarda değişikliğe giderek daha hızlı ilerlemeniz söz konusu olacak.Birikimlerinizi sağlam alanlarda ve istikrarlı yatırımlarda değerlendireceğiniz bir ay sizi bekliyor. Gereksiz harcamalarınızı kısmanız da başarıyı arttırıyor Çaba gerektiren ve çok fazla yorulacağınız durumlar olacaktır. Fakat sonunda siz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz..Kısaca kazançlarınızda artış dönemine giriyorsunuz.Aşk geri planda seyredecek.3 Mayısta talihiniz tersine dönmekte üstün olamadığınız halledemediğiniz bir çok konuda ani olumlu sonuçlanmış şekiller şaşırtıcı olacaktır.13-16 Mayıs Süper NOVA Günlerinde neşeli iyimser tutum içindesiniz güzel eylemlere acık ve kendinizi mükemmel hissedeceksiniz

OĞLAK BURCU
Mayıs ayı yeni bir eve taşınmak yâda satın almak söz konusu olabilir, yapılmayı bekleyen, yarım kalmış işler için atılım yapabilir, kendiniz için yeni bir başlangıç oluşturabilirsiniz. Bazı işlerinizin yavaş ilerlemesi canınızı sıkabilir. İlişkiler yönünden ise sizden kaynaklı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu ay tek başınıza kalmak istemediğiniz eşiniz arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte aktivitelerde bulunmak isteyeceğiniz bir dönem. Bir süredir bağlantıda olmadığınız kişilerle karşılaşabilir yeniden iletişime geçerek bağlantı kurabilirsiniz hatta yeni yerler görme isteği ve tatil planları hafta sonu gezileri aktiviteleriniz arasında bolca yer alacak.3-7 Mayıs talihsizlikler bitiyor talihiniz geri güzel şekilde geliyor rahatsız olduğun konularda düzelme ani güzel oluşumlar var.13-16 Mayıs NOVA Günlerinde neşeli iyimser tutum ve güzel üçgenlerde kazançlı beraberlikler var uzun ilişkilerin başlangıcı bu donemde olmaktadır.

KOVA BURCU
Değişimde coşkulu bir dönem devam etmekte kendinizi bile tanımakta zorluk çekiyorsunuz ayın 3’ü hoş tesadüfler bekarlara evlilik teklifleri ve sürprizlerde önemli bir tarih,İş yükünüz özellikle bu ay ortalarından itibaren artabilir ve yeni koşullar, tekliflerle karşılaşabilirsiniz.Şansınız çok açık planlarınızı gerçekleştirebilme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca bu yıl yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilir ve birçok seyahatten şanslı ve de kazançlı çıkabilirsiniz. Uzun süredir görmeyi istediğiniz, bir yere yolculuk yapma fırsatını bir dostunuz sevgiliniz size sağlayacak ,yeni yerler görmek, ilginç insanlarla tanışmak, bulunduğunuz ortamda güzellikleri yakalamak adına ilginç bir dönem ayın 17 sinden sonra sizi bekliyor 5-8 Mayıs size hayır denmesi hoşunuza giden bir şey değildir fakat dikkatinizin çekilmesi için zaman zaman bununla karsılaşmanız gerekmektedir

BALIK BURCU
Mayıs ayı maddi konular üzerine sıkıntılar yaşayabilir, hem kazanmakta zorlanabilir hem de var olanları değerlendirme konusunda endişelenebilirsiniz.Huzurunuzu ve güvenliğinizi tehdit edecek konularda tutumlu davranmak çok faydalı olacaktır. 4 Mayıs ve sonrası ortaklaşa yaptığınız işler varsa, oldukça başarılı olabilirsiniz. Ortak kazançlarınıza ilişkin farklı ve ilginç kararlar alabilirsiniz Gevşeme ve sıkılma huyunuzdan aşk da rota değişikliği ve planların dışına çıkmalar mevcut.7 Mayıs elektrik yüklü Uranüs sizlere beklenmedik haberlerle şok edecektir planlar değişecek koşturmalara sebep olacaktır ve macera arayışları günlük rutin olaylardan uzaklaşma ihtiyacınızı ortaya çıkaracak risk alma ve cesaretlenme günleriniz.13-14 süper NOVA günlerinde ikna gücünüz yüksek fikirlerinizi karşınızdakilere kabul ettireceğiniz günler 23 Mayısta sert kayaları bile parçalayacak güce Neptün sayesinde kavuşacaksınız.

Haber Revizyon 2014 MAYIS egemen töreli astroloji 1

Haber Revizyon 2014 MAYIS egemen töreli astroloji 2

HABER REVİZYON DERGİSİ MAYIS 2014

Bir cevap yazın