Egemen Töreli – Nisan Ayı Burç Yorumları

KOÇ BURCU
Kafanızdaki güzel projeler bu ay şekillenecek. Başlamak için sabırsızlanacaksınız ama kendinize vakit ayırmak güç olacak. Yollarda ve projelerin başında geçen günler ayın 19 ile rahat nefes aldıracak. Biraz özel hayatımıza yöneleceğimiz günler gelecek. Seviliyorsanız daha da katmerlenecek ve ciddi adımlar atılacak. Kalpler boş ise karşılaşma ve tanışma için uygun bir ay. NOVA GÜNLERİ: 13- 19 Nisan. Şanslısınız, bu şansı iyi değerlendiriniz.

BOĞA BURCU
Bolluk, şans bir arada ve para konusunda size doğru akacak. Yollar size çıkacak; adeta paylaşılamayan biri olacaksınız bu ay. Çekemeyenler bile yakınlaşmak ve yanınızdan ekmek yemek isteyecek. İş yoğunluğu bereketi ile geliyor. Ortak işlerde sonlanma ve tek başınıza hareket etmek başarı grafiğinizi yükseltecek. Azimle ve hırsla işlerde hayalleriniz karşınıza gelecek. Mutlu keyifli günler var. NOVA GÜNLERİ: 15-27 Nisan Para bolluğu size güven verecek.

İKİZLER BURCU
Bu ay şans Jüpiter’den dolayı yanı başınızda. Hiç kolunuzu kaldırmadan kısmetler, fırsatlar ayağınıza gelecek. Bunları değerlendirmek size kalmış artık. Şüphelerden kurtulup mülayim bir düşünce yapısına geçmeniz size çok farklı bir enerji ve güzellik verecek. Sizi büyüleyici çekim noktası ile ilgi odağı yapacaktır. Hırsla, ısrarla olmadık konulara girişmeyin. Mizacınıza uygun, tarzınıza yakışan hareketler sizi güzel etkilerde şımartacaktır. NOVA GÜNLERİ: 11- 17 Nisan. Şımartın kendinizi.

YENGEÇ BURCU
İşlerle geçen günler sizi sevdiklerinize hasret bıraktırdı. Aralıklar vererek işlere devam edin. Bir yandan özel hayatınızı canlandırın ve renklendirin. Yollarda iş ve keyif günleri size enerji verecek. İşleri başka yerlere taşımak heyecanlandıracak. Aile ile onların işleri ve dekorasyon gibi evdeki konular size iyi gelecek. Zevklerinizi yansıtacak ve yaşam alanlarınızı güzel buluşlarla süsleyeceksiniz. NOVA GÜNLERİ: 11-21 Nisan. Güzel zevklerini sergileme ve rahatlama dönemi.

ASLAN BURCU
Sıkıntılar artık sona erdi diyebiliriz. Ufak olanlar yaşadıklarınız yanında hiç kalır. Mücadeleci ruhunuz her konuda anaç yapıya sahip olduğu için lider konumda. Ortamlara renk katacak, işlerinizi halledecek, yeni kapılar ve fırsatlar yakalayacaksınız. İhtişam, fiziksel görüntü ve imaj konuları da epey güzellik katacak. Aşkta sıkıntılı olanlar ferahlama ve tam kesin kararları verme günlerinde olacaklardır. Baharla beraber yaşantınızda gerçekleşecek güzel değişim size iyi gelecek. NOVA GÜNLERİ: 5- 18 Nisan. İmaj yenileme ve süper etkiler var.

BAŞAK BURCU
Eski çok ilginizi çekmezdi ama artık esnek düşünüp esnek yaklaşıyorsunuz. Bu ay eski sevdiğinizle birlikte geleceğe adım atacaksınız. Ayrılık yaşayanlarda da kavuşma günleri olacaktır. Seviyor ve seviliyor olmanın verdiği güven ve enerji ile işlerde daha farklı şekilde para kazanma yolları keşfedeceksiniz. NOVA GÜNLERİ: 9 – 24 Nisan. Değişimde ve farklılaşmada adım atacak, bunu güzelliklerle bütünleştireceksiniz. Ev değişikliği ve başka şehir gündemde bu ay.

TERAZİ BURCU
Duygusallıkta açık denizlerde gibisiniz. Hava ile temas eden her konuda başarılı iken baharla esen rüzgarlar sizi farklı alanlara sürükleyecek. Ticaret hatta yeni farklı alan üzerine işler geliştirmek hobi olmaktan çıkıp para kazancında diğer işleri sollayacaktır. Tekliflere açık olun. Denemeye değer konularda ön yargılı olmadan yaklaşın. Bahar ayları size enerji vermekten öte para katacaktır. NOVA GÜNLERİ: 12- 21 Nisan. Aşk fısıltıları etkileyici; şanslı ve çekicisiniz.

AKREP BURCU
Eğlence ağırlıklı bir ay başlıyor. Su grubu olmanıza rağmen gönlünüzdeki hava grubu etkileri etrafınızı şaşırtacak hatta işlerde çılgınlık, farklı alanlara işleri taşımalar, iyi ve güzel etkiler, unutulmaz anlar yaşatacak. Artık para kıymetli yatırım yapmak ani merak hem de küçük farklı iş alanları sizin ihtiyacınızı görecek kadar olanlar ile yetineceksiniz. Romantik dakikalar değil günler var. NOVA GÜNLERİ: 13- 26 Nisan. Çekici cazip ve eğlencelisiniz durulmadan hızla coşacaksınız

YAY BURCU
Bu ay farkınızı hissettireceğiniz ilişkiler birazda para savurganlığınız var. Paraya önem vermeyen yapı size büyük alışverişler borç altına girmenizde cesaret verecek ve sonuçta kazançlı çıkacaksınız. Cesaretle adımlar atacak, bahar günlerindeki yeniliklerde gururlu bir şekilde etrafınıza kendinizi ispatlayacaksınız. Geçen kış günleri sıkıntı, yalnızlık ve belirsizlik getirmiş olsa da siz şimdi bambaşka biri olarak sosyal ortamlarda endamınızla yıkıp geçeceksiniz. NOVA GÜNLERİ: 17-27 Nisan. Cazibeniz yıkılıyor ve fevkaladesiniz.

OĞLAK BURCU
Unutmayın, siz toprak gurubu burç mensubusunuz. Su sizin kuruluğunuzu alır ve iyi adımlar atmanıza destek verir. Bu ay yeni keşiflerde bulunarak merak saracağınız farklı hobiler yaratacaksınız. Gezeceğiniz yerler ve şehirler, okuyacağınız dergi veya kitap bile yeniliklere destekleyici olacaktır. İyi değerlendirirseniz kazançlı günlere başlarsınız. Şans sizinle ama bu şansı kullanmak etkilenmelerinizin eseri olacaktır. NOVA GÜNLERİ: 20-30 Nisan. Bereketli ve cesaretlisiniz.

KOVA BURCU
Bahar size sessiz uzun huzuru ve köşenizde dinlenmeyi anlatır. Bu ayla beraber huzuru kitapların dışına, okumanın erdemliğinden farklı alanlara taşıyacaksınız. Kıpırdanma günlerinizde içinizdeki değişme sevdası yükselecek ve adeta dalgalanacaksınız. Yeni fırtınalar öncesi sessizlikler bitti. Debdebeli günler var. Hayalinizi ötelemeden, geziler ve uzaklara açılmalar hatta deniz tutkusu hayatınıza başka bir güzellik katacak ve adrenalin yükselmesi olacak. NOVA GÜNLERİ: 11-22 Nisan. Değişime ayak uydurma zamanı.

BALIK BURCU
Bu ay yeni heyecanlar var. Baharla birlikte aceleci yönünüz hızlanacak ve duygusallık, aşk da bazen sıkıntı bazen de gerçeklerle yüzleşmeyi beraberinde getirecek. Sağlıkta takıntıları rafa kaldır ve yenilen. Bahar aylarında yeni düzen oluşumu size farklı ve yadırganabilir gelse de ‘tebdil-i mekanda ferahlık vardır’ der atalarımız. O yüzden itiraz etmeden değişime ayak uydur. Dostlarını dinle ve tavsiyelere uy. NOVA GÜNLERİ: 19-29 Nisan. Çeşitlenme, hareketlilik ve kıpırdanma zamanı.

haberrevizyon nisan 2013 astroloji egemen töreli 1 haberrevizyon nisan 2013 astroloji egemen töreli 2

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2013

Bir cevap yazın