Egemen Töreli – Şubat Burç Yorumları

Cüce Şubat Ayı Merkür geri gitse de aşklar işler tam gaz ileri “ kim korkar hain Merkür Retro’sundan …”

KOÇ BURCU

Hedeflerinize az kaldı gerginliklere paydos iş konusunda büyük beklentiler bu ay kendini gösterecek ayın 3 ünden sonra yollarda bağlantılar yurt dışı haberleri ve ailenizle güzel günler hareketlenmeler var sevineceksiniz. Merkür retrosu devreye girince askıda kalabilecek işler sözleşmeler ihtimaline göre adım atınız sonra keyfiniz kaçmasın önemli konuları bekletmelisiniz ay sonu daha kısmetli rahat ferah olacaktır. NOVA GÜNLERİ 3-14 Şubat yatırım yapılacak konular araştırma inceleme günleri öğrenecekleriniz yeni kapılar aralayacak heyecanlanacaksın.

BOĞA BURCU

Şans ve mutluluk sizlerden yana beklenmedik kişiler size karşı ilgili olacak ve ayağınıza kadar gelen kısmetler bolluk sizi değişik atmosferlere ve rahat doğru götürmekte 5 Şubat’tan sonra aşk da kimse tutamaz sizi aklınız karışacak. Etrafın kalabalıklaşınca düşünceler farklılaşacak eski değerler önemini yitirebilir. NOVA GÜNLERİ 5- 15 Şubat yolculuklar işler keyifli ödemelerde gecikme seni umutsuzluğa düşürmesin bolluk var değerlendiriniz. Karşı cinsten güzel etkiler hareketlilik keyifli sosyal ortamlar var neşeniz daim olsun paraya takılma sakın.
İKİZLER BURCU

Değişikliklerde fayda var çevre ve iş konularında yenilenmeler faydalı olacaktır şüpheleri at kafandan relax ol ve pozitif düşün sen kazançlı çıkacaksın ayın 3’ünden sonra istediklerin olacak mutlusun. NOVA GÜNLERİ 18 -26 Şubat tarihi aşk hayatınızla ilgili konularda geçmişe dönük bir şekilde düşünülmesi, ayarlamalarda bulunulması anlamında önemli geçmişte ki ya da yeni ayrılıklara bir joker hakkı verilmesi gereklidir. Yeni başlayacak ilişkilerde acele kararlar kaçınmakta yarar var düşünerek adım atınız sözlere dikkat ediniz.

YENGEÇ BURCU

Geçen ay işlerdeki durgunluk ve sıkıntı yerini hareketlenmelere ve yollarda iş bağlantılarına bırakıyor NOVA GÜNLERİ 20-27 ayın 21’inde derin nefes alacak borç alacak dengeni sağlamış olacaksın kalplerde tatlı rüzgar var. Sessizlik yerini hem aşk hem iş hayatınızda güzelliklere bırakıyor Jüpiter’den destekleri iyi değerlendiriniz kısmetler ayağınıza gelecek. Şaşırtan iyileşme teklifler olabilir dinleyin inceleyin sonra onay verin balon konularda var aralarında dikkat.

ASLAN BURCU

Bu ay katılacağınız davetler ve topluluklarda İhtişam ve gözler üzerinizde yaptığınız işler ve şahsınızla ilgili insanlardan övgü dolu sözler duyacaksınız hemen gevşemeyin işlerde gezmelere davetlere yoğunluğa devam. Sıkıntılar yerini güzel aktivasyonlara bıraktı ne kadar sosyal olursanız o kadar başarı artacaktır. Lider çıkışlar arasına sert sözler sokmayın ılımlı yaklaşımlar size değer kazandıracak NOVA Günleri 14-19 Şubat heyecanlı hareketli günler sevgi yükselişi var.

BAŞAK BURCU

Yılbaşı öncesi değişimlere kalıplardan çıkmaya başladınız tek ve özgürce işler yapmak yaşamak size mutluluk getirdi aşk ta dalgalanmalar eskilerde geri dönme arayışları ile karışsa da ay sonu kalabalıklarda kısmetler yoğun kapalı yerler size göre değil NOVA GÜNLERİ 11 – 19 Şubat planlar aklındaki gibi olmuyor hızlı seri gelişen durumlar ani hareket gerektirebilir seri olunuz her yere güzel ayak uydurup isteneni yapıyorsun başarına büyük katkı sağlayacak yükselişte bolluk durumlarındasınız .

TERAZİ BURCU

Bu ay terfi yükselme beklentileri ile geçecek, bunun ay ortasından itibaren gerçekleşmesi yüksek. Kalbi bos olan Terazilerde kalabalıklarda ilgi ve etkilenme yaşayacaklar evlerden dışarı atın kendinizi mutlu olacaksın unutma. Duygular inişli çıkışlı farklı davranışlar sergileyeceksin enerjin yüksek bunu olumlu şekilde kullan değerlendir sonra rahat edeceksiniz zamanı planla çünkü lazım olacak NOVA GÜNLERİ 2- 13 Şubat zemin hazırlığı Merkür Retro’su sonrası planlar uygulamada ve başarı seninle olacak.

AKREP BURCU

Eğlence yoğunluğu geride kaldı artık iş zamanı ve para kazanmanın önemi beyninize yerleşti işlerle dolu ve para getirisi yüksek bir ay harcamalarına dikkat et para ay sonunda gerekecek önemli ödemeleriniz olacak eğlenceye de zaman ayırmada üstünüze yok. Ay ortası gelen haber ve kişilerin etkisinde kalacak düşüncelerini değiştireceksin gereksiz münakaşa olabilir sen uzatma detaylandırma konuyu kapat yorgunsunuz sakin dinlenme programları enerji verecektir size NOVA GÜNLERİ 8-18 Şubat hareketli elektrikli günler.

YAY BURCU

Aşk arayışlarında Şubat ayında büyük çarpıcı karşılaşmalar hatta işlere gömülmüşken sizi fena etkileyecek bu aşk hareketleri var Merkür Retrosu biter bitmez temelini attığın adımlar planlar uygulama da başarılı şekilde hem de umduğundan farklı daha güzel. Para konusunda seri hareketler beklerken gecikmeler ayın 25’inden sonra rayına girmekte ve bolluk içinde işlere devam NOVA GÜNLERİ 16-26 şaşırtıcı konular kişiler seninle.
OĞLAK BURCU

İş konusunda hedefler ve planlar yılbaşından beri genişleyip büyümekte bu durumda daha çok çalışacağınız bir ay olacak Şubat ayı. Değişimler ve eskilerden arınma var hatta eski sevgilinizi düşünürken birden bire silkeleneceksiniz hayırlısı olsun. Bu ay değişim çalışmasının yanında güzel şekilde olacak bazen sıfırdan başlamak iyi gelir karşına çıkan fırsatların detaylarını değerlendirirsiniz kazançlısınız geçmişi unut yeni sayfalar aç bak nasıl keyifleneceksin gör hem de aile destekçi NOVA GÜNLERİ 9-19 değişim içindesiniz kararlara dikkat acele etme.

“AYIN BURCU “ KOVA BURCU

Burcunuzda güneş etkisi ve enerji dolu ay ile birlikte büyük değişimler başladı yeni işler var kafanızdaki eski düşünceler gitti evinizden dışarıya doğru yol alıyor ve kalabalıklarda daha paylaşımcı ve pozitifsiniz güzel haberler şaşırtıcı hareketlere devam, bu ay doğum günü olanlar şanslı günlerdeler iyi değerlendirmenizi dilerim NOVA GÜNLERİ seri hareket et zamanı fırsatı yakala çünkü çok oyalanacak düşünecek zamanın yok ve hareketli günler tarzının dışına çıkacak yenilenmelere direneceksin ama nafile zamana ayak uydur keyifli olduğunu göreceksin alımlı cazibelisiniz.
BALIK BURCU

Zeki olan balıklar Şubat ayında para kazanmayı ön planda tutup aşk konusunda vurdumduymaz olacaklardır. İşlerde aksaklıkları geçen ay düzene oturttular şimdi yükseklere çıkarma peşinde ve büyük adımlar atmaya çalışmaktalar. NOVA GÜNLERİ 7-18 Şubat uzun suredir bekledikleriniz geliyor haber kişi fırsat olabilir küçük paralar mutlu edecek yollardasınız ve gittiğiniz davetler geziler ortamlar keyifli yaşa, eğlen, sağlıkta takıntı yapma sakın, harikasınız eski sıkıntılar kalmıyor emin ol rahat davranın.

Haber Revizyon şubat 2014 astroloji egemen töreli 1 Haber Revizyon şubat 2014 astroloji egemen töreli 2

HABER REVİZYON DERGİSİ ŞUBAT 2014

 

 

Bir cevap yazın